Загальні умови запиту на отримання привілею, який не підлягає відшкодуванню
1.1. Привілей, який не підлягає відшкодуванню, може бути надано за невикористані (зі статусом відкритих) або частково використані квитки (зі статусом невикористаних). Якщо пасажир має білет, який підлягає повному відшкодуванню, надсилати запит на отримання привілею, який не підлягає відшкодуванню, не в його інтересах. 1.2. Прийняття пасажиром ваучера, який не підлягає відшкодуванню, означає повну згоду пасажира з цими умовами та їх прийняття. 1.3. Привілей, який не підлягає відшкодуванню, надається на загальну вартість невикористаних квитків (з урахуванням податків). 1.4. У разі придбаних опцій, які надаються компаніями Air France або KLM та стосуються невикористаних квитків, є можливість отримання додаткових привілеїв, які не підлягають відшкодуванню, на загальну суму ще не використаних придбаних опцій. 1.5. До розміру привілею, який не підлягає відшкодуванню, не включаються комісії. 1.6. Якщо валюта привілею, який не підлягає відшкодуванню, відрізняється від валюти квитка, застосовується курс обміну, який дорівнює курсу продажу відповідної валюти в місцевому банку Air France або KLM. 1.7. Якщо пасажир має квиток з можливістю заміни шляхом сплати комісії, ці комісії вираховуються з загальної суми привілею, що не підлягає відшкодуванню.
Приклад: пасажир придбав квиток за 200 євро, який можна обміняти за 50 євро. Під час запиту на отримання привілею буде вирахована комісія в розмірі 50 євро, через що сума привілею становитиме 150 євро.
1.8. Привілей, який не підлягає відшкодуванню, надається на те саме ім'я, на яке було видано квиток, а якщо бронювання охоплює декілька пасажирів, кожен з них отримає привілей на своє ім'я.
1.9. Для квитків, в яких поєднуються різні тарифні умови (наприклад, подорож в один кінець без можливості відшкодування та подорож з поверненням з можливістю відшкодування), сума привілею, який не підлягає відшкодуванню, дорівнює загальній вартості невикористаного квитка та не підлягає відшкодуванню.
2.1. Привілей, який не підлягає відшкодуванню, може застосовуватися для тарифів Air France, KLM, Delta Air Lines або Virgin Atlantic для видачі квитка з логотипом Air France або KLM. 2.2. Привілеї, які не підлягають відшкодуванню, можуть бути використані для купівлі зазалегідь інших продуктів та платних опцій (якщо вони пропонуються) для рейсів, які обслуговуються компаніями Air France або KLM. 2.3. Привілей не може використовуватися для покупок під час рейсу. 2.4. Якщо після оплати квитка в привілеї лишається залишок, на його суму видається інший привілей, який не підлягає вівдшкодуванню, до якого також застосовуються загальні умови первинного привілею. 2.5. Якщо пасажир здійснює нове бронювання, а вартість нового квитка перевищує суму привілею, який не підлягає відшкодуванню, пасажир сплачує цю різницю. 2.6. Якщо пасажир використовує привілей, який не підлягає відшкодуванню, для купівлі нового квитка, який може бути повністю або частково відшкодовано, а потім робить запит на відшкодування такого квитка, він отримує лише суму різниці, сплеченої додатково. Частина, сплачена за допомогою привілею, який не підлягає відшкодуванню, залишається такою, що не підлягає відшкодуванню.
3.1. Загальна вартість привілею не підлягає відшкодуванню. 3.2. Сума, доступна до використання, вказується на привілеї, який не підлягає відшкодуванню. 3.3. Приймаючи умови, пасажир відмовляється від права вимагати відшкодування вартості свого первинного квитка та приймає привілей, який не підлягає відшкодуванню.
4.1. Цей привілей не підлягає передаванню іншим особам. Його можна використовувати лише для придбання нового квитка або додаткової послуги на ім'я пасажира, що вказаний у ньому, за винятком пасажирів, що подорожують разом з власником привілею в межах одного бронювання на момент його використання. 4.2. Права за цим привілеєм не підлягають передачі. Він не підлягає обміну або продажу, а будь-яка така дія призведе до його анулювання. 4.3. Пасажир несе виключну відповідальність за свій привілей, а компанії Air France та KLM не несуть відповідальності в разі, якщо привілеєм скористається інша особа, ніж та, ім'я якої вказане на ньому.
Привілей, який не підлягає відшкодуванню, є чинним протягом року від дати надання. Це означає, що пасажир має право його використати для інших подорожей протягом року. Якщо привілей не буде використано протягом року, він втратить чинність та не зможе бути використаним.