Особливі умови

Просимо вас завжди уважно читати Загальні умови перевезення, а також Особливі умови, що застосовуються в країні або регіоні, де ви забронювали свій квиток.

Коли ви бронюєте квиток на рейс в авіакомпанії Air France, ви приймаєте Загальні умови перевезення, що розповсюджуються на вас та ваш багаж. Особливі умови є частиною Загальних умов перевезення. Також обов'язково читайте Особливі умови. Особливі умови містять положення, які витікають з місцевих законів та підзаконних актів та застосовуються в тій чи іншій країні або регіоні. Через це Особливі умови можуть відрізнятися залежно від країни. Читати повний текст Загальних умов транспортування

Бронювання на вебсайті

Ви можете забронювати до дев'яти пасажирів (дорослих або дітей) в межах одного замовлення. Кожен дорослий може взяти на борт літака немовля, що під час перельоту перебуватиме в нього на колінах. Бронювання підтверджується після повідомлення пасажиру номера замовлення. Вам також надсилається електронний лист з підтвердженням та всіма деталями вашого бронювання на адресу електронної пошти, яку ви вказали. Звертаємо вашу увагу, що, відповідно до законодавства Європейського союзу, інтернет-користувач не має права на відкликання своєї згоди при купівлі квитків.

Тарифи

Ціни вказуються з урахуванням всіх податків, за винятком окремих пов'язаних з аеропортами зборів, які можуть стягуватися на місці. Розмір тарифів фіксується від моменту отримання вами номеру замовлення.

Відшкодування вартості квитка

Якщо ви бажаєте отримати відшкодування вартості квитка, придбаного в туристичній агенції, перш за все зверніться до неї. У вашої агенції є вся необхідна інформація для здійснення відшкодування. У разі виникнення складностей надати вам допомогу зможе наша служба підтримки клієнтів. Зв'язатися з нею можна на сторінці Зв'язатися з нами.

Онлайн-оплата

Для здійснення оплати онлайн необхідно використати банківську картку. Air France спише гроші з вашої картки в реальному часі. Залежно від країни можна використовувати інші способи оплати, наприклад банківський переказ, Apple Pay або місцеві методи. Процес оплати повністю захищено завдяки шифруванню даних за найсуворішим стандартом.

Використання квитків

Заброньована ціна діє на повністю використаний квиток зі збереженням черговості та дати вказаного перельоту. Відповідно до Загальних умов перевезення, будь-яке невідповідне використання, зафіксоване у день подорожі, тягне за собою сплату на користь аеропорту додаткової фіксованої суми.

  • Для рейсів у межах Європи (у тому числі для французької метрополії та Корсики) ця додаткова фіксована сума становить 125 євро для салонів економічного класу та 300 євро для салонів бізнес-класу.
  • Для міжконтинентальних рейсів додаткова фіксована сума становить 500 євро для салонів економічного / преміального економічного класу та 1 500 євро для салонів бізнес-класу та La Première. (Або еквівалент в національній валюті.)

Поведінка на борту

Пасажири інформуються про те, що в разі порушення вимог статті 15 («Поведінка на борту») Загальних умов перевезення та відповідно до положень статті 9 («Відмова та обмеження в транспортуванні»), їх може бути внесено до переліку осіб, яким заборонено перебувати на борту повітряних суден Авіаперевізника відповідно до рішення Національної комісії з інформатики та громадянських свобод (CNIL) № 2016-240.